ROUND TABLE DISCUSSION WITH V. Andriukaitis, member of Lithuanian Parliament (Seimas).

Mes domimės, mums rūpi mūsų šalis

Projekto "Jaunimas už demokratiją. "Listen to us" ("Klausykite mūsų") metu mes apsilankėme Lietuvos Seime, kur susitikome su socialdemokratu Vyteniu Andriukaičiu. Apvaliojo stalo diskusijoje dalyvavo mūsų mokyklos mokinių taryba bei visi norintieji aukštesniųjų klasių moksleiviai.
Iš pradžių V. Andriukaitis trumpai papasakojo mums apie savo veiklą, išsamiai paaiškino demokratijos sampratą. Mes kalbėjomes apie Lietuvos istoriją, mūsų šalies praeities ir dabarties situaciją. Pasidalijome nuomonėmis emigracijos klausimu, taip pat aptarėme mūsų šalies problemas. Daug dėmesio buvo stirta naujam švietimo įstatymui ir egzaminų temai.
Gerb. politikas atsakė į visus mūsų klausimus, paragino kovoti už savo šalies gerovę, domėtis politiniais klausimais, nebijoti pasireikšti.
Šis įdomus pokalbis, trūkęs net 2 valandas, tapo puikia politologijos pamoka. Buvo labai malonu susitikti su tokiu nusipelnusiu žmogumi ir paspausti jam ranką. Mes domimės, mums rūpi mūsų šalis

 


ROUND TABLE DISCUSSION WITH THE MEMBER OF THE CITY COUNCIL Larisa Dmitrijeva (22.2.2011)

 


 

POLITIČNA PARTICIPACIJA MLADIH - YOUTH POLITICAL PARTICIPATION

Moderator: Peter Mesarec

Gostje / Guests: Kamal Izidor Shaker, prof. dr. Miro Cerar, Jure Pengan, Marina Tavčar

Tema / Topic: politična participacija mladih

 


INTERNET DEBATA - INTERNET DEBATE 'Underage voters should be allowed to vote if they pass the test in civics'

The video was made in Slovenia and the Lithuania team was in Lithuania debating through Skype. Because the connectivity could have been better, there are no points of ionformation and the video was turned off. The sound quality is quite good.

           Screen Shot 2017-04-09 at 15.47.48        Screen Shot 2017-04-09 at 16.16.27